Zahir Kebab na Pyszne.pl

Nieprzerwanie od 2021 roku kebab plasuje się na podium najpopularniejszych dań na platformie Pyszne.pl, co potwierdza również tegoroczny Raport Food Trendów. Polacy są wielkimi fanami tego dania w różnych jego odsłonach. Tym bardziej cieszy nawiązanie mocnej współpracy pomiędzy Pyszne.pl a Zahir Kebab. Do końca roku na Pyszne.pl będzie można zamówić aż z 67 lokali tej sieci. Docelowo będzie ich 92.

Zahir Kebab zadebiutował w Polsce w 2014 roku otwarciem pierwszego lokalu w Ostrowie Wielkopolskim. Właściciel, Jahirul Islam konsekwentnie rozwijał swoją sieć, aby w 2023 móc pochwalić się ponad 130 lokalami w całej Polsce. Zahir podbił serca klientów swoim klasykiem – Zahir Rollo Kebab. Od teraz szeroka gama pozycji kuchni bliskowschodniej będzie dostępna na największej platformie do zamawiania jedzenia Pyszne.pl. 

– Umowa z Pyszne.pl jest ważnym elementem realizacji długofalowej strategii naszej firmy – opowiada Jahirul Islam, założyciel sieci Zahir Kebab. – Jest to platforma o dużym zasięgu. Cieszymy się, że kurierzy Pyszne.pl będą nas wspierać w realizacji dostaw w większości miast, w których działają nasze lokale. Zaczęliśmy w podobnym okresie: kiedy zakładałem swój pierwszy punkt w Ostrowie Wielkopolskim, Pyszne.pl budowało swoją markę. Teraz, jako dojrzali partnerzy biznesowi wiemy, czego chcemy i jak możemy wspierać swoje działania. Wszystko z korzyścią dla naszych klientów – dodaje. 

W pierwszej fazie współpracy kurierzy Pyszne.pl będą dowozić posiłki z 62 lokali Zahir Kebab zlokalizowanych w całym kraju. Na platformie dostępnych będzie również 5 lokali z własną dostawą. Docelowo współpracą objętych będzie 92 lokalizacje.

– Pyszne.pl chce współpracować z partnerem takim, jak Zahir Kebab – mówi Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Pyszne.pl. – Wierzymy, że nasza współpraca przyniesie obopólną korzyść w postaci dotarcia do szerokiego grona naszych użytkowników. Badania Pyszne.pl potwierdzają, że klienci uwielbiają wysokiej jakości kebab i inne dania kuchni bliskowschodniej. Podpisanie umowy z Zahir Kebab było dla nas naturalnym kierunkiem umacniania pozycji na rynku. Nieustannie poszukujemy kolejnych możliwości na rozszerzenie oferty oraz dostosowanie jej do gustów użytkowników platformy. 

Sieć Zahir Kebab dołącza do grona ponad 14 000 Restauracji w aplikacji Pyszne.pl, tym samym umacniając swoją pozycję na rynku delivery.  W ramach uczczenia rozpoczęcia współpracy użytkownicy Pyszne.pl będą mogli zamówić ulubione klasyki aż z 20-procentową zniżką. 

Jak długa i szeroka – Polska kocha kebab

Na cienkim cieście, w bułce lub na talerzu – to właśnie kebab został ogłoszony ulubionym daniem Polaków w tegorocznym Raporcie Food Trendów. W 2022 r. kuchnia bliskowschodnia zyskiwała popularność najszybciej wśród wszystkich kategorii, aby w 2023 r. objąć prowadzenie w rankingu. W ofercie Zahir Kebab na Pyszne.pl znajdują się nie tylko największe klasyki – np. Rollo Kebab i Talerz Kebab – ale też opcje dla wegetarian. Falafel, charakterystyczny dla kuchni arabskiej, zdobył w tegorocznym zestawieniu Food Trendów pierwsze miejsce wśród miłośników dań wege i jego popularność stale rośnie. Kebab to pierwszy wybór mieszkańców miast z największą liczbą zamówień, takich jak Warszawa, Kraków, Wrocław czy Gdańsk.

Kebab to także idealne danie dla zabieganych. Według Raportu Food Trendów w 2023 r. użytkownicy Pyszne.pl najwięcej dań kuchni arabskiej zamawiali późnym popołudniem, w godzinach 17.00-20.00. Najczęściej kebab wybierany był w weekendy oraz piątki.


O Just Eat Takeaway.com

Pyszne.pl należy do grupy Just Eat Takeaway.com (LSE: JET, AMS: TKWY) - wiodącego serwisu na światowym rynku zamawiania jedzenia online.

Mająca siedzibę w Amsterdamie firma koncentruje się na łączeniu konsumentów i partnerów za pośrednictwem swoich platform. Dzięki współpracy z 692 000 partnerów, Just Eat Takeaway.com oferuje konsumentom szeroki wybór dań i produktów.

Just Eat Takeaway.com szybko stał się wiodącym serwisem na rynku dostaw żywności online działającym w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Holandii, Kanadzie, Australii, Austrii, Belgii, Bułgarii, Danii, Francji, Irlandii, Izraelu, Włoszech, Luksemburgu, Nowej Zelandii, Polsce, Słowacji, Hiszpanii i Szwajcarii.

Kontakt

Otrzymuj ekskluzywne informacje

Jesteś dziennikarzem? Zapisz się do naszej subskrypcji aby otrzymywać najnowsze informacje.

Zapisz się

Otrzymuj wiadomości o Just Eat Takeaway.comna czytnik RSS

Lub subskrybuj ręcznie przez Atom URL